Hostel SingerPub v Českých Budějovicích hodnocení

Virtuální prohlídka

Apartmán 1

Apartmán 1 nabízí pohodlné ubytování pro 2 až 4 osoby s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Po vstupu do apartmánu se ocitnete v malém zádveří. Po levé ruce jsou dveře do koupelny vybavené toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. V další místnosti s oknem směřujícím do průjezdu domu je umístěn kuchyňský kout. Varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič a základní nádobí Vám usnadní přípravu vlastního občerstvení. V místnosti s kuchyňským koutem je umístěno i jedno lůžko. Po pravé ruce je pak vchod do ložnice vybavené 3 lůžky (jedna dvoupostel), skříní, stolkem a TV.

Vybavení apartmánu

Výhled na památku, TV s plochou obrazovkou, Psací stůl, Posezení, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Ručníky, Povlečení

Informace pro ubytované

Bar Singer Pub je zároveň recepcí pro hostel. Po příjezdu vyplníte s obsluhou nezbytné formuláře a po platbě (hotovost/karta) dostanete klíč od pokoje. Hostel se nachází v první patře domu. Hned u schodiště jsou oba apartmány. Vchod do ostatních pokojů naleznete v zadní části domu. V případě, že budete cokoliv potřebovat, obraťte se prosím na obsluhu baru. Při odchodu nechejte prosím klič na pokoji – vchod do hostelu se nezamyká.

2 osoby na pokoj

920

35

3 osoby na pokoj

1200

45

© Copyright - Hostel Singer Pub - 2015